Дата: від до Скинути

Інформує Міністерство Юстиції України МІН’ЮСТ ЗАПУСТИВ СЕРІЮ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИХ РОЛИКІВ «ЗНАЙ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи – розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

10:34 12.06.2018

Консультує Міністр Юстиції ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ДЕРЖАВА НЕ МОЖЕ ДОПУСТИТИ, ЩОБ БАТЬКИ ЗАБУВАЛИ ПРО РІДНИХ ДІТЕЙ

На державу покладений обов’язок захищати права всіх своїх громадян – як дорослих, так і дітей. Тому представники влади мають зробити усе можливе, щоб на законодавчому рівні не допускати навіть можливості того, щоб батьки забували про своїх дітей. Про це сьогодні під час виступу у Верховні Раді у рамках години запитань до Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

10:33 12.06.2018