Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству

В рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов'язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно-зумовленого насильства у Тернопільській області»

22 -23 січня 2024 р. представниці громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» спільно з Головним управлінням Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов'язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно-зумовленого насильства у Тернопільській області» провели дводенний тренінг для представників мультидисциплінарних та міжвідомчих груп Білобожницької, Борсуківської, Великодедеркальської, Гримайлівської, Лопушненської територіальних громад Тернопільської області. Загальна мета навчання - посилення впровадження превентивної роботи з протидії торгівлі людьми, підвищення спроможності у виявленні та перенаправленні постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, усвідомлення Національного механізму взаємодії в організації перенаправлення постраждалих. Під час тренінгу учасниці зрозуміли, що таке торгівля людьми, експлуатація, які прямі і непрямі індикатори вказують на те, що особа потребує спеціалізованої допомоги, яку допомогу можна забезпечити постраждалим на рівні держави, куди скерувати особу за допомогою в рамках проєкту, яка практична реалізація Національного механізму взаємодії. Під час навчання обговорювалися причини та наслідки торгівлі людьми , приділена увага ґендерним, віковим, соціально-психологічним особливостям постраждалих, специфіці психологічного стану людини, особливостям проведення первинного опитування та виявлення. Усі засвоювані моменти супроводжувалися цікавими практичними завданнями. Віримо, що завдяки навчанню, збільшиться якість превентивної роботи, кількість виявлених постраждалих від торгівлі людьми, посилиться робота з протидії ТЛ у територіальних громадах. Проєкт втілюється завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, Агентству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.

11:55:56 25.01.2024

інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, які розміщено за наступними посиланнями:

12:36:40 23.01.2024