Дата: від до Скинути

До якого контролюючого органу платник ЄП (першої-третьої груп) подає податкову декларацію платника ЄП – ФОП та сплачує ЄП у разі зміни податкової адреси, яка пов’язана зі зміною адміністративного району?

10:40 22.12.2023

Відрядження протягом доби здійснено як на території України так і за її межами: який розмір добових враховується при визначенні об’єкту оподаткування ПДФО

10:39 22.12.2023

Чи включаються до складу доходу фізособи, яка провадить незалежну професійну діяльність, власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок?

10:37 21.12.2023

Чи включати до доходу ФОП – платника єдиного податку другої та третьої групи (крім е-резидента) кошти від продажу товарів (робіт, послуг), які надані в готівковій формі службою доставки?

10:36 21.12.2023