Дата: від до Скинути

Чи є платником рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин СГ, який видобуває підземні води в обсязі до 300 куб. м на добу із власної свердловини або свердловини, яка знаходиться на орендованій ним земельній ділянці?

12:23 12.12.2023

Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО, якщо юрособа (роботодавець) відшкодовує фізособі (працівнику) оплачену нею вартість попереднього профілактичного медичного огляду до працевлаштування у роботодавця?

12:22 12.12.2023

В який термін контролююча особа – ФО зобов’язана подати повний звіт про контрольовані іноземні компанії та уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи?

12:16 12.12.2023

У якому розмірі нараховується єдиний внесок працівнику, який працює у резидента Дія Сіті за сумісництвом, якщо розмір нарахованої заробітної плати (доходу) менший за мінімальний?

12:14 11.12.2023

Як здійснюється розрахунок МПЗ, якщо набуття права власності, оренди, користування на інших умовах земельної ділянки платником податку на прибуток підприємств відбулося посеред року?

12:14 11.12.2023