СТВОРЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПОНЯТТЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Фермерське господарство - це форма підприємницької діяльності громадян, які мають намір виготовляти товарну сільськогосподарську продукцію, а також, переробляти та реалізовувати її з метою отримати прибуток на земельних ділянках, наданих їм у  власність  та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільського сподарського виробництва, особистого селянськогого сподарства.

13:23:35 26.07.2021

Суд зобов`язав клієнта Кременецького МЦ повернути лише тіло кредиту, а не пеню та штрафи!

Станом  на  01.01.2021 року  в судах  України  на розгляді  знаходилося  більше 68 тис. позовів державних банків про стягнення  заборгованості.  Левову  частку   цих  позовів  подало      акціонерне товариство  комерційний  банк  «Приват Банк»,  а  відповідачами  виступали  фізичні особи, у яких  заборгованість  виникла  згідно кредитних карток.

13:22:19 26.07.2021

«Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно»

У статті 1216 Цивільного кодексу України зазначено, що спадкування це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

13:21:22 26.07.2021

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ -ПІДПРИЄМЦЯ

Державна реєстрація фізичної особи  - підприємця -  це  офіційне визнання шляхом засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про фізичну особу - підприємця.

13:14:59 26.07.2021