Легалізація документів іноземної держави через афідевіт

Досить часто в українців під час оформлення документів для використання за кордоном можуть виникнути певні проблеми з деякими документами., в першу чергу з ним стикаються ті особи, яким потрібно підтвердити за кордоном документально певний факт (наприклад про те, що особа не перебуває у шлюбі; належність паспорту або підпису конкретній особі) і саме для підтвердження цього застосовують «Афідевіт».

08:41:34 08.09.2021

БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ ДЛЯ РОЗТАШУВАННЯ БІЛЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ОГОРОЖІ ТА ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРУД.

Будівництво житлового чи дачного будинку – це відповідальна процедура, що вимагає великих фінансових витрат. Якщо будівлі розташовані неправильно, це може спровокувати непередбачувані труднощі, а іноді навіть і знесення будівель.

08:38:46 08.09.2021

оголошення