Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?
Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?10:26:00 23.05.2024
Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?
Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?10:26:00 23.05.2024
Заг.: Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт
Заг.: Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя. Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним. Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв'ю, освітній контент, майстеркласи та інтерактивні сесії. Ведуча проєкту “Спектри” — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Перший гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту “Спектри” — Марко Мельник. “Зараз перед українським суспільством стоїть задача розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка би не відокремлювала їх. Я розумію ветеранів як органічну частину суспільства. Й не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів, як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу на війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту. Такого поділу не повинно бути”, — каже ветеран Марко Мельник. Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів. Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Перший випуск доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ15:20:11 16.05.2024
15:03:47 16.05.2024
УСЗН Кременецької РВА інформує.
УСЗН Кременецької РВА інформує.15:50:15 14.05.2024
15:49:31 14.05.2024
10:10:37 08.05.2024
14:58:39 06.05.2024
Участь в «Армії відновлення» Тернопільщини – Ваш реальний внесок у Перемогу!
В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Зараз одна армія захищає країну на фронті, інша – на своїх робочих місцях. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до "Армії відновлення" України - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.14:53:57 06.05.2024
Набір до патрульної поліціі Тернопільської області триває
Набір до патрульної поліціі Тернопільської області триває11:43:02 03.05.2024