ОГОЛОШЕННЯ

На виконання листа  ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ  ІНСПЕКЦІЇ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ  від 06.03.2023 року за № 1/1-1-12-608 Лопушненська сільська рада попереджає!!!

12:16:45 09.03.2023

Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Лопушненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Лопушненської сільської ради «про встановлення місцевих податків і зборів на території Лопушненської сільської ради на 2024 рік».

16:02:04 01.03.2023

Вступай у “Гвардію наступу”, обирай одну з бойових бригад

жуємо інформувати мешканців громади про “Гвардію наступу”. Сьогодні розповідаємо про бойові бригади, що їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

11:03:20 20.02.2023