Лопушненська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Екологічний податок: на охорону довкілля платники Тернопільщини перерахували 23 млн гривень

Дата: 22.04.2026 15:30
Кількість переглядів: 11

Екологічний податок: на охорону довкілля платники Тернопільщини перерахували 23 млн гривень

 

Бізнес Тернопільщини у першому кварталі 2026 року сплатив 23 млн грн екологічного податку. Це майже вдвічі більше від запланованого показника: рівень виконання становить 190,1%, а додаткові надходження до зведеного бюджету склали 10,9 млн гривень.

Екологічний податок – це про відповідальність за вплив на довкілля. Йдеться про викиди забруднюючих речовин в атмосферу, скиди у водні об’єкти, розміщення відходів та поводження з радіоактивними матеріалами.

Водночас ці кошти повертаються у вигляді конкретних рішень – модернізації очисних систем, очищення територій, безпечнішої утилізації відходів.

Важливо, що така динаміка – це результат відповідального ставлення бізнесу до своїх зобов’язань. Саме своєчасна сплата податків формує ресурс для змін, які відчувають громади. І кожен платіж – це внесок у чистіше середовище, в якому ми живемо сьогодні і яке залишаємо після себе.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь