Лопушненська громада
Тернопільська область, Кременецький район

У січні жителі Тернопільщини сплатили на підтримку війська 143,6 млн гривень

Дата: 13.02.2025 12:13
Кількість переглядів: 18

 

Протягом січня цього року до бюджету від платників області надійшло 143,6 млн грн військового збору. Надходження перевищили показник січня 2024 року на 108,8 млн грн або ж учетверо.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Законом України від 4 грудня 2024 року №4113-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» встановлено, що з 1 січня цього року військовий збір повинні сплачувати усі фізичні особи – підприємці, незалежно від групи чи системи оподаткування. Окрім цього, змінилася й ставка військового збору – із 1,5 до 5 відсотків, що й зумовило суттєве зростання сплати платежу.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь