Дата: 22.10.2024 11:10

Фото без опису47 переселенців шукають роботу у Кременецькій філії Тернопільського обласного центру зайнятості

Цьогоріч (за оперативними даними) через місцеві підрозділи Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 196  внутрішньо переміщених осіб, з них 142  - отримали статус безробітного.

З початку 2024 року за скеруванням служби зайнятості:

54 переселенці працевлаштовані, здебільшого в торгівлі, у переробній промисловості та в освіті, з них:

14 - з компенсацією роботодавцям коштів на оплату праці за працевлаштованих ВПО;

33 – працювали в складі «Армії відновлення» (на суспільно корисних роботах);

10– мали тимчасову роботу;

23 - безробітних ВПО проходили профнавчання;

1 - отримала ваучер на оплату навчання.

Зараз кар’єрні радники Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 47 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них: 91.4% - жінки, 16,2% - з вищою освітою.

За професійними групами:

15  працівники сфери торгівлі та послуг,

10  найпростіших професій,

технічні службовці,

4 професіонали та фахівці,

2  держслужбовці і керівники різного рівня,

1 кваліфіковані робітники сільського, лісового, рибного господарств.

За професіями шукають роботу:

9 продавці,

2 освітян (вчителів, вихователів, викладачів, фітнес-тренер),

2 менеджерів,

2 кухарів, пекарів та кухонних робітників,

2 водіїв і машиністів;

1 соціальний робітник,

2 медсестер (медбратів);

4 листоноші,

2 інженери

Також мають потребу в працевлаштуванні по 1 держслужбовця, бухгалтера, еколога; по 1 фармацевту ; по 1 швачки , кравця

Серед шукачів роботи з числа ВПО є оператор на лінії у виробництві харчової промисловості, слюсар з механоскладальних машин, машиніст (кочегар) котельні, начальник складу (паливно-мастильних матеріалів), електрогазозварник, токар,  машиніст насосних установок , машиніст (крана).

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості або подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

До слова, роботодавці, які працевлаштовують переселенців, можуть отримати компенсації!

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Кременецьку філію Тернопільського обласного центру зайнятості, або за тел. – 0352405853

Відділ кар’єрного консультування Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості