Інформаційна кампанія щодо впровадження реформ та управління змінами: автоматизація процесів погашення податкового боргу

Дата: 22.10.2024 11:03

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що одним із заходів ДПС щодо впровадження Національної стратегії доходів (НСД) вже в 2024-2025 роках є автоматизація процесів погашення податкового боргу – впровадження підсистеми «Робота з боргом» ІКС ДПС з метою підвищення ефективності та якості процесу погашення податкового боргу, збільшення надходжень, пришвидшення процедур стягнення податкового боргу та зменшення паперового документообігу.

Для інформування платників податків на вебпорталі ДПС створено спеціальну рубрику «Національна стратегія доходів», де розміщуються всі актуальні матеріали щодо впровадження НСД ( https://tax.gov.ua/diyalnist-/natsionalna-strategiya-dohodiv/).