Дата: 05.03.2024 11:07

Оголошення щодо проведення громадських слухань розроблення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Велика Горянка, вул. Молодіжна, 28 Кременецького району Тернопільської області

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Лопушненська сільська  рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:  "Детальной план території зі зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Велика Горянка, вул. Молодіжна, 28 Кременецького району Тернопільської області"

амовник містобудівної документації: Лопушненська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: ТОВ "ГЕОЗЕМСЕРВІС"

Підстава для розроблення: Рішення Лопушненської сільської ради № 1902від  15 лютого 2024 року

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування формування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Велика Горянка

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Лопушненській сільській раді за адресою с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, 47054

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник земельного відділу Бойко Микола Богданович

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):  за адресою с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, 47054

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 05 березня 2024 року по 05 квітня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 08 квітня 2024 року о 11 год. 30 хв. за адресою: с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, 47054 (сесійний зал).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду