30 березня 2023 року о 15:00 год відбудеться онлайн-семінар щодо участі суб’єктів господарювання області в грантових програмах підтримки бізнесу від Міжнародної організації з міграції.

Дата: 28.03.2023 12:54

Онлайн-семінар            відбудеться            в             програмі            Zoom: https://us05web.zoom.us/j/82924481491?pwd=cXhqRG56Q1UzSDdQWTByVDBW Y2JLQT09, ідентифікатор конференції: 829 2448 1491, пароль: 123456.

З даною метою, просимо розповсюдити зазначену інформацію та запросити на даний захід зацікавлених суб’єктів господарювання району/громади, а також забезпечити участь у заході відповідальних працівників за розвиток бізнесу району/громади.

Реєстрація    учасників     доступна     до     29.03.2023     за     посиланням:

Довідково: Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту

,,Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, реалізовує грантовий проєкт для мікро- та малого бізнесу України.

Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.