УКАЗ Президента України

Дата: 13.03.2023 10:55

УКАЗ

Президента України

Відповідно до статті 107 Конс гитуції України п о с i а н о в л я ю:

1. У вести в дiю рішення Ради націонъэьної fiезпеки i оборони Украі’ни від 22 лютого 2023 року "Про застосування сек горальних спеміальни х економічних та ініпих обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ Російської Федерdції" (додасться).

1. Контроль    за    виконанням    рішення    Ради    національної    fiезпеки i оборони України, введеного в дію циsі Указом, покласти на Секретаря Ради націонюіьної оезпеки i ооорони України.

1. Цей Указ наsирае чинності одночасно із затвердженням Верховноів Радою України   рііиення   Ради   національної   безпеки   i   оборони   України від 22 лютого 2023 року "Про застосуsання сектора.эьних спеціъэьних еконоstічних та іниіих оfiмежувальних захоЈtів (санкцій) до фінаисових установ Російської Федерації" у порядку, визначеному частиною другою статті 5 Закону Украі’ни "Про санкціі"’.

Президент України                                                                 В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. К и ї в

22 лютого 2023 року N› 89/2023