Кременецький районний сектор №1

Дата: 02.01.2023 19:54

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Кременецьким районним сектором № 1 в ході здійснення нагляду за засудженими до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, звільненими від відбування покарання вагітними жінками і жінками, які мають дітей віком до трьох років та в ході виконання постанов суду про адміністративні правопорушення за 4 квартал 2022 року на облік поставлено 31 осіб, з них:

• засуджених до покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатись окремими видами діяльності – 4;
  • засуджених до покарання у вигляді громадських робіт – 2;
  • звільнених від відбування від покарання - 12:
  • засуджених до покарання у вигляді штрафу - 8;
  • засуджених до покарання у вигляді виправних робіт – 1;
  • засуджених до покарання у вигляді обмеження волі – 2;
  • громадські роботи як адміністративні стягнення - 1;
  • суспільно корисні роботи – 1;

У вказаному періоді знято з обліку у зв’язку з відбуттям покарання та адміністративного стягнення 37 осіб, з них:

• засуджених до покарання у вигляді громадських робіт – 3;
  • звільнених від відбування від покарання - 14:
  • засуджених до покарання у вигляді штрафу - 7;
  • засуджених до покарання у вигляді виправних робіт – 0;
  • засуджених до покарання у вигляді обмеження волі – 1;
  • громадські роботи як адміністративні стягнення - 4;
  • суспільно корисні роботи – 4;

Таким чином, не зважаючи на російську військову агресію проти України, яка суттєво впливає на діяльність всього суспільства в тому числі державні органи України, персоналом сектору пробації забезпечено повноцінне здійснення нагляду за засудженими до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, звільненими від відбування покарання вагітними жінками і жінками, які мають дітей віком до трьох років, виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; проведення соціально-виховної роботи із засудженими; здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення; реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.