Малий бізнес сплатив до бюджетів тергромад Тернопільщини майже 847 млн грн

Дата: 09.12.2022 16:14

Малий бізнес сплатив до бюджетів тергромад Тернопільщини майже 847 млн грн

Незважаючи на численні випробування, які випали на долю малого бізнесу в Україні за останні кілька років, більшість його представників, усвідомлюючи відповідальність за фінансову безпеку країни, доброчесно сплачує податки.

Так, упродовж одинадцяти місяців 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Тернопільщини 846,9 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 54,2 млн гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За 11 місяців цього року вони сплатили 578,4 млн грн єдиного податку, що на 36,1 млн грн більше, ніж минулоріч.

Юрособи-спрощенці перерахували за цей період 268,5 млн грн єдиного податку. Порівняно з січнем-листопадом  2021 року надходження збільшилися на 18,1 млн гривень.

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – спрощенцям, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.