Лопушненська громада
Тернопільська область, Кременецький район

На обороноздатність країни тернополяни перерахували понад 332,6 млн грн з легальних доходів

Дата: 07.10.2022 12:05
Кількість переглядів: 121

На обороноздатність країни тернополяни перерахували понад 332,6 млн грн з легальних доходів

 

Трохи більше 332,6 млн грн військового збору спрямували на потреби армії платники Тернопільщини упродовж дев’яти місяців цього року. Надходження перевищили показник січня-вересня минулого року на 61,6 млн грн або плюс 23 відсотки.

Лише у вересні наші краяни спрямували до державної скарбниці 43,6 млн грн «патріотичного» збору, що перевищило минулорічні надходження на 5,3 млн грн, а очікувані – на 15 відсотків, тобто 5,6 млн грн додатково.

Принагідно нагадуємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь