Внесено зміни до форми декларації екологічного податку

Дата: 18.08.2022 15:26

Внесено зміни до форми декларації екологічного податку

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що 16 серпня 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.07.2022 №206 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку» (далі – Наказ №206), яким внесено зміни до форми Податкової декларації екологічного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №715 (далі – Наказ №715), зокрема, код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ (10 символів) змінено на код за КАТОТТГ (19 символів), визначений за Кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, затвердженим наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2020 №290 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 12 січня 2021 року №3).

З оновленою редакцією Наказу №715 можна ознайомитися скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.tax.gov.ua).

Людмила КОБЕЛЬ

Погоджено: