Майже 292 млн грн податку на прибуток надійшло до бюджету від платників Тернопільщини

Дата: 08.08.2022 15:13

Упродовж січня-липня 2022 року субєкти господарювання області сплатили до Зведеного бюджету України 291,9 млн грн податку на прибуток підприємств. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 48,2 млн гривень.

При цьому до державного бюджету надійшло 261,6 млн грн податку на прибуток, а місцеві скарбниці з початку року отримали 30,4 млн грн даного платежу.

До загального фонду зведеного бюджету за 7 місяців 2022 року надійшло 6,8 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. Додаткові надходження склали 3,1 млн грн, бо сплатили на 87 відсотків більше, ніж очікували.

Варто зазначити, що у липні цього року до зведеного бюджету підприємства перерахували 16,2 млн грн податку на прибуток.