Майже 3,5 мільярди гривень єдиного внеску отримав бюджет від Тернопільщини

Дата: 02.08.2022 15:19

Майже 3,5 мільярди гривень єдиного внеску отримав бюджет від Тернопільщини

Роботодавці області за сім місяців цього року сплатили до бюджету 3 млрд 464,6 млн грн єдиного соціального внеску. Це майже на 680 млн грн, або на 25 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. «Лише у липні на соціальні гарантії роботодавці нашого краю спрямували 538,8 млн грн єдиного внеску. Відповідно державна скарбниця отримала на 144,1 млн грн більше, ніж торік у липні, або плюс 36,5 відсотків», – додав він.

Нагадаємо, що єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Оскільки єдиний внесок сплачують роботодавці за належно оформлених працівників, а також фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, гарантією надходження цього платежу до бюджету є легальна зайнятість.