Суб’єкти підприємництва Тернопілля отримали 171 млн грн податку на додану вартість

Дата: 12.07.2022 12:05

Субєкти підприємництва Тернопілля отримали 171 млн грн податку на додану вартість

Про відшкодування податку на додану вартість заявили 138 суб’єктів господарювання – юросіб Тернопільщини у січні-червні 2022 року. Вони інформували про повернення на розрахунковий рахунок 246 млн грн цього платежу. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

«На початок липня цього року платникам відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 171 млн грн податку на додану вартість», – зазначив він.

Очільник ДПС в області також інформував, що податківці виявили зловживання окремими суб’єктами господарювання. Так, за результатами проведених перевірок упродовж першого півріччя цього року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 3,3 млн гривень.

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становив 172 млн грн на початок липня. При чому 156 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами законодавства. Ще стосовно 16 млн грн триває судовий та адміністративний розгляд.