Чи можливо здійснити первинну процедуру отримання електронних довірчих послуг без особистої присутності?

Дата: 12.07.2022 11:53

Первинна процедура отримання електронних довірчих послуг від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС не передбачає можливість реєстрації заявників без їх особистої присутності, до прикладу через мережу Інтернет.

Відповідно до вимог Регламенту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС заявник має бути особисто присутнім під час первинної процедури реєстрації.

Детальну інформацію щодо процедури реєстрації можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС (http://www.acskidd.gov.ua) у розділі «Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО».