На Тернопільщині від продажу підакцизних товарів місцеві бюджети отримали додатково 2,1 млн гривень

Дата: 20.06.2022 14:51

Понад 45,9 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів отримали територіальні громади Тернопільщини впродовж січня-травня 2022 року. При цьому надходження платежу перевищили очікування на 5 відсотків. Відтак додатково до місцевих скарбниць спрямували 2,1 млн гривень. Так, найбільше надійшло від реалізації тютюнових виробів – 21,3 млн гривень. Продаж пива додав 20,9 млн грн, алкоголю – 15 млн гривень.

Загалом суб’єкти підприємницької діяльності, які виробляють підакцизну продукцію на теренах Тернопільщини, сплатили до державної казни майже 10,6 млн грн акцизного податку. Основна сума податку, а це 6,4 млн грн, надійшло від виробництва пива. Виготовлення горілчаної продукції додало бюджету країни від Тернопілля 4,1 млн грн акцизного податку, а виноробна продукція – 17,6 тис. гривень.