Підприємства та компанії Тернопільщини перерахували 263,7 млн грн податку на прибуток

Дата: 13.06.2022 15:23

Упродовж пяти місяців 2022 року бізнес Тернопільщини сплатив до Зведеного бюджету України 263,7 млн грн податку на прибуток, що на 32,6 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету субєкти господарювання спрямували 236,1 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 27,6 млн грн податку на прибуток.

До загального фонду зведеного бюджету упродовж січня-травня цього року надійшло 6,2 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, а це на 67 відсотків більше, ніж очікувалося, або 2,5 млн грн додатково. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження зросли на 2,6 млн гривень.

У травні підприємства та компанії нашого краю до зведеного бюджету спрямували 66,9 млн грн податку на прибуток, а це на 13,9 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду минулого року. До державної казни надійшло 60,1 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 6,8 млн грн податку на прибуток.