На Тернопільщині від продажу підакцизних товарів місцеві бюджети отримали більше 33,3 млн грн

Дата: 26.05.2022 15:29

Понад 33,3 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів отримали територіальні громади Тернопільщини впродовж січня-квітня 2022 року. Так, від реалізації алкогольних напоїв надійшло 12,7 млн грн (47%). Продаж тютюнових виробів додав 14,1 млн грн (35%), а пива – 6,5 млн грн (17%).

Загалом суб’єкти підприємницької діяльності, які виробляють підакцизну продукцію на теренах Тернопільщини, сплатили до державної казни трохи більше 7 млн грн акцизного податку. Основна сума податку, а це 4,2 млн грн, надійшла від виробництва пива. Виготовлення горілчаної продукції додало бюджету країни від Тернопілля 2,9 млн грн, а виноробство – 17,6 тис. грн акцизного податку.