Понад 3,1 млрд грн надійшло до Зведеного бюджету України від платників Тернопільщини

Дата: 03.05.2022 14:52

Впродовж чотирьох місяців 2022 року до Зведеного бюджету України платники податків Тернопілля спрямували понад 3,1 млрд грн податків та зборів. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

«Дякую усім платникам нашої області, які у цей нелегкий для країни та бізнесу час проявили свою громадянську позицію та високу відповідальність і забезпечили наповнення бюджетів на належному рівні. Усі сплачені вами податки та збори – це фінансовий захист нашої країни. Разом ми обов’язково переможемо», – наголосив Михайло Яцина.

Він зазначив, що внесок платників Тернопільщини у загальний фонд державного бюджету склав понад 1,2 млрд гривень.

Доходи місцевих бюджетів у січні-квітні цього року склали 1,9 млрд гривень. Це на 20 відсотків або 318 млн грн перевищило надходження минулого року.