Тернопільщина: більшість платників ПДВ – юридичні особи

Дата: 29.04.2022 15:11

Тернопільщина: більшість платників ПДВ – юридичні особи

На початок квітня цього року на теренах Тернопільщини 3409 субєктів господарювання були зареєстровані платниками податку на додану вартість. Значна частина платників ПДВ – юридичні особи. Їх налічувалося упродовж першого кварталу цього року 2856 платників. Приватних підприємців, які зареєстровані платниками ПДВ, з початку року було 553 особи.

Порівняно з січнем-березнем 2021 року суб’єктів підприємництва – платників ПДВ побільшало: додалося 140 юросіб та 74 приватних підприємці.

До речі, станом на початок квітня на обліку в Головному управління ДПС у Тернопільській області перебувало 61943 основних платники податків. Майже 60 відсотків із них – приватні підприємці, а це 37103 особи. Решта платників є юридичними особами – 24843. Порівняно з січнем-березнем 2021 року кількість суб’єктів господарювання зросла на 1981: плюс 1677 приватних підприємців та 304 юридичні особи.