Торгівля медичними і фармацевтичними товарами платником єдиного податку другої-четвертої групи на території села
Торгівля медичними і фармацевтичними товарами платником єдиного податку другої-четвертої групи на території села
Головне управління ДПС у Тернопільській області звертає увагу, що не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО), а застосовують розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій при здійсненні діяльності на території села, за умови, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не перевищує на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів) за самостійним вибором платника:
250 тис. грн – при здійсненні роздрібної торгівлі медичними і фармацевтичними товарами та надання медичних і ветеринарних послуг;
167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, – при здійсненні роздрібної торгівлі товарами (крім підакцизних товарів).
При перевищенні граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій такі особи зобов’язані в місячний термін з дати перевищення зареєструвати та проводити розрахунки з застосовуванням РРО та/або ПРРО.
При цьому, такі суб’єкти господарювання за умови реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов’язані вести облік товарних запасів з відображенням інформації про їх надходження та вибуття.
Сектор інформаційної взаємодії
Головного управління ДПС у Тернопільській області
Людмила КОБЕЛЬ
Погоджено:
Наталія СОРОКА