У центрах обслуговування платників Тернопільщини за перший квартал цього року надано понад 20 тисяч податкових послуг

Дата: 25.04.2022 10:11

Усі центри обслуговування платників на Тернопільщині продовжують працювати. Так, фахівцями Головного управління ДПС у Тернопільській області лише за перший квартал 2022 року надано 20 тисяч 293 адміністративних послуги.

Найчастіше громадяни звертаються за отриманням послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Така послуга надана 8738 фізичним особам (43,1%). Також часто звертаються за послугою з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, ця послуга надана була надана 3778 фізичним особам (18,6%).

Звертаємо вашу увагу, що центри обслуговування платників Тернопільщини працюють у звичному режимі – з понеділка по четвер з 8 до 17 години, у пятницю з 8 до 15.45, перерва на обід з 12 до 12.45.

У звязку з воєнним станом усі святкові дні скасовано, тож неробочими днями залишаються лише субота та неділя.