Тернопільщина: підприємства у березні сплатили 100,5 млн грн податку на прибуток

Дата: 18.04.2022 11:09

Упродовж січня-березня 2022 року субєкти господарювання Тернопільщини сплатили до Зведеного бюджету України 158,1 млн грн податку на прибуток підприємств. При цьому до державного бюджету надійшло 141,2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці з початку року отримали 16,9 млн гривень.

До загального фонду зведеного бюджету за перший квартал 2022 року надійшло 2,7 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. Додаткові надходження склали 500 тис. грн, бо сплатили на 25 відсотків більше, ніж очікували.

У березні цього року до зведеного бюджету підприємства перерахували 100,5 млн грн податку на прибуток.