Понад 2,3 млрд грн – внесок платників Тернопільщини до Зведеного бюджету України

Дата: 05.04.2022 10:50

Впродовж першого кварталу 2022 року до Зведеного бюджету України платники податків Тернопілля спрямували 2,3 млрд грн податків та зборів. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Він зазначив, що внесок платників Тернопільщини у загальний фонд державного бюджету склав 941,9 млн гривень.

Доходи місцевих бюджетів у січні-березні цього року склали 1,4 млрд гривень. Це на 20 відсотків або 228,9 млн грн перевищило надходження минулого року.

«У цей нелегкий час наші краяни проявили соціально відповідальну позицію та забезпечили наповнення бюджетів на належному рівні. Тому щиро хочу подякувати кожному платнику, субєктам господарювання великого, середнього та малого бізнесу за доброчесність та відповідальність. За те, що в специфічних умовах, у яких сьогодні доводиться провадити діяльність, ви дбаєте про фінансовий захист нашої країни», – підсумував Михайло Яцина.