Дата: 24.02.2022 13:51

У зв’язку із  введенням воєного стану на території  України,  для  захисту  територіальної  цілісності  та  суверенітету  Держави,  всім  військовозобов’язаним  Лопушненської територіальної громади  віком  від  18  до  60  років  прибути  о  08:00 год.  25.02.2022  року до Кременецького  районного  Центру  комплектування та  соціальної  підтримки  за  адресою  м.Кременець, вул.. Коцюбинського,5.  З  собою  мати - паспорт, ідентифікаційний  код,  військово-облікові  документи,теплі  речі  та  запас  харчів  на  три  доби.