Про скликання першої сесії Лопушненської сільської ради

Дата: 16.11.2020 16:04

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Лопушненська сільська територіальна виборча комісія

Кременецького району Тернопільської області

ПОСТАНОВА

с.Лопушне

16 год. 45хв

13 листопада  2020 р.                                                                                                    №32

Про скликання першої сесії Лопушненської сільської ради

На підставі постанови № 30 «Про реєстрацію сільського голови Лопушненської сільської ради» від 13.11.2020 року, №31 «Про реєстрацію Лопушненських сільських депутатів»  від 13.11.2020 року, Лопушненської сільської територіальної виборчої комісії Кременецького району Тернопільської області, керуючись ч.3 ст.37, ч.3 ст.283 Виборчого кодексу України, ч.4 ст. 45, ч.2 ст 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лопушненська сільська територіальна виборча комісія Кременецького району Тернопільської області постановляє:

1. Скликати першу сесію Лопушненської сільської ради на 18 листопада 2020 року у приміщенні сільської ради на 11:00 год.

2. Уповноважити голову Лопушненської сільської територіальної виборчої комісії Клепач Н.М. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Лопушненської сільської ради та Лопушненського сільського голови.

3. Надати Лопушненській сільській раді копії постанов про результати виборів та про реєстрацію депутатів та Лопушненського сільського голови.

4.Постанову оприлюднити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також  на веб-сайті Лопушненської сільської ради.

Голова Лопушненської сільської  ТВК                    _____________    Н.М. Клепач

Секретар Лопушненської сільської ТВК                  _____________   О.О. Морозова