МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Дата: 09.11.2020 10:02

Шановний  Олександр Федорович!

Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого  обрання на відповідальну посаду – голови Лопушненської сільської  об’єднаної територіальної громади!

Віримо, що під Вашим керівництвом наша громада досягне високих результатів розвитку. Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи та цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів всієї громади.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша доброта, енергійність, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить лише задоволення та творчі перемоги.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сил та натхнення виконати усі взяті на себе зобов’язання.!

З перемогою!