Безоплатна правова допомога

Дата: 29.04.2020 09:46

Система БПД Прикарпаття частково переходить на дистанційну роботу ...«WikiLegalAid»:

консультації з правових питань

не виходячи з дому

WikiLegalAid – інформаційна платформа, що містить правові консультації з різних тем. Консультації підготовлені так, щоб бути зрозумілими не лише фахівцям, а й людям без юридичної освіти.

Доступ до всієї інформації, що міститься в базі, є безкоштовним для користувачів платформи.

Як користуватись WikiLegalAid?

Фото без описуДля отримання консультації за допомогою довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» Вам необхідно перейти за адресою    https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php або просто ввівши в пошуковій програмі слово "wikilegalaid".

Зайшовши на головну сторінку, в пошуковому вікні вводите ключові слова Вашого питання.

На екрані з'явиться  перелік консультацій за заданим пошуком.

Фото без описуДля прикладу:

У кожній із запропонованих статей міститься повна інформація з посиланнями на нормативно - правові акти, а  також приводяться можливі варіанти вирішення Вашого питання.

Фото без описуТакож, всі консультації на даній платформі розділені за галузями права. Для цього Вам необхідно натиснути на "Категорії WikiLegalAid"

Інформація у WikiLegalAid постійно підтримується в актуальному стані з урахуванням змін законодавства та судової практики в Україні.

Кременецький місцевий центр

з надання безоплатної