Консультує Міністрерство юстиції

Що потрібно знати при оформленні онлайн-позик

Чимало українців, бажаючи взяти кредит, звертаються в мікрофінансові організації, які дозволяють оформити позику онлайн. Як обрати установу, яка надає такі послуги? Віддавайте перевагу тим, які:

• надають пільгові умови виплати кредиту: «кредитні канікули», пролонгація, реструктуризація;
  • мають зручний сайт або мобільний додаток, кредитний калькулятор;
  • мають позитивні відгуки.

При оформленні онлайн-кредиту ретельно ознайомтеся з умовами кредитування і договором про отримання позики. Уточніть термін кредитування, відсоток за користування грошима, санкції за прострочення платежу та інші фінансові аспекти.

Якщо у вас виникли труднощі з виплатою кредиту , одразу ж зателефонуйте в кредитну організацію.

Пам’ятайте, повернути гроші доведеться (як і банки, організації мікрофінансування стягують заборгованість через суд). Якщо ви не зробите це в строк, ризикуєте потрапити в базу бюро кредитних історій як ненадійний позичальник.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області