Консультує Міністрерство юстиції

Дата: 14.08.2019 16:03

Майже 2400 шлюбів зареєстрували на Тернопільщині у першому півріччі 2019-го

2399 шлюбів зареєстрували відділи ДРАЦС Тернопільщини у першому півріччі 2019 року. Здебільшого, мешканки та мешканці області поєднують долі зі співвітчизниками, втім, інтернаціональні подружжя – теж не рідкість. Так, одружень громадян України з іноземцями – громадянами держав-членів СНД зафіксували 19. З громадянами інших держав – 70. Крім того, зареєстрували і 2 шлюби, де обоє наречених – іноземці.

Щодо розлучень, то їх, в порівнянні з одруженнями, значно менше – в першій половині року на Тернопільщині шлюб розірвали 285 пар.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області