Консультує Міністрерство юстиції

«Шлюб за добу» у місті Кременець!

До уваги суб’єктів господарювання міста Кременець!

Повідомляємо, що відтепер у вашому чарівному містечку є можливість провести обряд одруження у будь-який зручний час за обраним молодятами місцем!

Для цього необхідно зробити лише декілька простих кроків:

- бути суб’єктом господарювання - юридичною особою публічного права;

- бути спроможним надавати послугу з організації проведення державної реєстрації шлюбу;

- мати окреме приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане комп’ютерною технікою, зокрема принтером для друку документів за результатом проведення державної реєстрації шлюбу;

- подати Клопотання про спроможність надання такої послуги, в якому вказати відомості про:

• найменування організатора державної реєстрації шлюбу, його місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ;
  • місце проведення державної реєстрації шлюбу (поштова адреса);
  • наявність окремого приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнаного комп’ютерною технікою, зокрема принтером.

Ми з радістю чекаємо листів-клопотань за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Контактна особа: Людмила Гетьман - (067) 420 95 72.

Давайте творити щасливі моменти разом!

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області