Консультує Міністрерство юстиції

Що робити, якщо ваша дитина стала жертвою булінгу

Булінг - явище, зякимстикавсячинекожен: якагресор, потерпілийчиспостерігач. Ащоробити, якщожертвоюцькуваньсталавашадитина?

Насамперед, поговорітьзнею, дайтезрозуміти, щовинезвинувачуєтеїївситуації, щосклалася, готовівислухатиідопомогти. Запитайте, якасамедопомогаможезнадобитисядитині, запропонуйтесвійваріантвирішенняситуації.

Пояснітьдитині, докоговонаможезвернутисязадопомогоюуразіцькування (наприклад, довчителів, керівництвашколи, психолога, старшихучнів, батьківіншихдітей).

Повідомтекерівництвонавчальногозакладупроситуацію, щосклалася, івимагайтеналежногоїїврегулювання. Підтримайтедитинувналагодженністосунківзодноліткамиіпідготуйтеїїдотого, щовирішенняпроблемибулінгуможепотребуватипевногочасу.

Якщовирішитиситуаціюзцькуваннямнарівнішколиневдається -  повідомте поліцію.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області