Консультує Міністрерство юстиції

Сергій Петухов відвідав підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Під час свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов завітав і до підшефних Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області – вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться в обласному центрі на вулиці Стрімкій, 6.

У закладі мешкають діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, набувають статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, діти-сироти. Там вони можуть знаходитися до дев’яти місяців. Працівники Тернопільської юстиції тут – часті гості, адже опікуються центром вже близько трьох років. Цього разу малечі влаштували справжнє свято. Для дітей підготували смачні гостинці та подарунки.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області