Консультує Міністрерство юстиції

Тернопільська юстиція зіграла товариський матч з мініфутболу із командою «Вставай, Сонце»

Працівники Тернопільської юстиції зіграли у мініфутбол із командою «Вставай, Сонце», якаоб’єднала музикантів, акторів, ведучих, художників, меценатів.

Гостем спортивного дійства став заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Товариська гра, присвячена презентації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», відбулася на майданчику зі штучним покриттям Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Відповідно до регламенту, матч складався з двох частин. Спершу відбулися два тайми тривалістю по 25 хвилин, а потім суперники розіграли серію пенальті.

В підсумку, перемогу здобула команда Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області