Консультує Міністрерство юстиції

Дата: 20.05.2019 15:44

Визначили переможців регіонального етапу конкурсу шкільних малюнків «Я маю право»

20 травня в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області відбулося засідання регіональної експертної комісії з проведення конкурсу шкільних малюнків «Я маю право», приуроченого до Дня захисту дітей.

Всього для участі в Конкурсі надійшло 95 робіт.

У своїх малюнках учні відобразили своє бачення правової тематики: право на життя, освіту, працю, відпочинок, сім’ю, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки,тощо.

Метою Конкурсу було сприяння формуванню у свідомості дітей позитивного образу права, правової свідомості та правової культури.

Конкурс проводило Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області спільно з Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

У конкурсі взяли участь діти області різних вікових груп за такими номінаціями: «Молодша група. Індивідуальна робота»; «Середня група. Індивідуальна робота»; «Старша група. Індивідуальна робота».

Переможцями Конкурсу стали:

- у номінації «Молодша група. Індивідуальна робота»:

І місце – Поліна Рейда, малюнок з назвою «Кожна дитина має право на любов і піклування»;

ІІ місце – Вікторія Гуменюк, малюнок з назвою «Щаслива родина – це моє право!»;

ІІІ місце – Вікторія Кушак, малюнок з назвою «Я – українка! Я маю право на гідність».

- у номінації «Середня група. Індивідуальна робота»:

І місце – Лілія Ячмінська, малюнок з назвою «Ми маємо право на мир»;

ІІ місце – Діана Кіраш, малюнок з назвою «Я маю право на чисте довкілля»;

ІІІ місце – Ярина Мігаль, малюнок з назвою «Я маю право на …».

- у номінації «Старша група. Індивідуальна робота»:

І місце – Леся Гунько, малюнок з назвою «Я маю право на сім’ю»;

ІІ місце – Аліна Бейбак, малюнок з назвою «Я маю право жити в екологічному місті»;

ІІІ місце – Максим Мелешко, малюнок з назвою «Ми маємо право на мир».

Переможців регіонального етапу конкурсу нагородять дипломами I, II, III ступенів із зазначенням відповідної номінації.

Усі учасники конкурсу отримають подяки за участь у регіональному етапі всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право», приуроченого до Дня захисту дітей у Тернопільській області.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області