Дата: 10.11.2021 12:02

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Бурсуківської тереторіальної громади, Великодедеркальської територіальної  громади, Вишнівецької територіальної  громади, Кременецької територіальної громади, Лановецької територіальної громади, Лопушненської територіальної громади, Почаївської територіальної громади, Шумської територіальної  громади,  Кременецького району Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Бурсуківської тереторіальної громади, Великодедеркальської територіальної  громади, Вишнівецької територіальної громади, Кременецької територіальної громади, Лановецької територіальної громади, Лопушненської територіальної громади, Почаївської територіальної громади, Шумської територіальної громади Кременецького району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

26 листопада 2021 р.

09:00  -