ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 26.04.2021 10:48

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Лопушненська сільська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення  Лопушненської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лопушненської сільської ради  на 2022 рік».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті   Лопушненської сільської ради https://lopushnenska-gromada.gov.ua  в розділі « Регуляторна політика»

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння земельного податку та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються виконавчим комітетом Лопушненської сільської ради до 28 травня 2021 року за адресою: с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, або на   e-mail адрес: 04395716@mail.gov.ua,  lopushne_s_rada@ukr.net