ЛОПУШНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Лопушненська сільська рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади

начальника фінансового відділу( як юридична особа)Лопушненської сільської ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища фінансово-економічна відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; досвід роботи за фахом на керівних посадах не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями. Пов’язаними з прийняттям на службу в ОМС.
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Автобіографія.
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Копія документа, який посвідчує особу.
  6. Копія реєстраційної картки платника податків.
  7. Копія трудової книжки.
  8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  9. Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  10. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
  11. Письмову згоду на обробку персональних даних.

Особи, які працюють в сільській раді, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Тернопільська обл., Кременецький р-н. с.Лопушне, вул.Т.Шевченка, 12. Телефон: 0673508349  , 0968000805 (Додаткова інформація надається за телефоном ).