головний бухгалтер

Лопушненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного бухгалтера Лопушненської сільської ради.

10:33:00 30.03.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до листа ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 19.03.2018 № 2-1/894 Лопушненська сільська рада повідомляє, що заготівля деревних соків у межах населених пунктів(якщо дерево не зазнало суттєвих пошкоджень)  є порушенням пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень  в населених пунктах, відповідальність за яку передбачена ст. 152 КУпАП та тягне за собою  накладення штрафу громадян від 340 до 1360 грн.

14:30:00 23.03.2018

Бухгалтер

15:01:00 03.03.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

Лопушненська сільська рада повідомляє, що на сайті Лопушненської сільської ради https://lopushnenska-gromada.gov.ua  в розділі « Регуляторна політика» оприлюднено проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу даного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лопушненської сільської ради  на 2021 рік». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються виконавчим комітетом Лопушненської сільської ради до 28 травня 2020 року за адресою: с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12.

11:32:00 28.12.1999