ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

14:38:00 25.05.2018

оренда паю

У мене є пай, хочу здати його в оренду фермеру. Як це правильно зробити, щоб мене не обманули?

14:04:23 21.05.2018

Види допомог

Види допомог, на які мають право українці

13:59:00 21.05.2018

Консультація

Добрий день! Підкажіть, як нам приватизувати квартиру?

11:03:00 03.05.2018

Інформація

Павле Дмитровичу,  скажіть, як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?

11:55:19 16.04.2018

Як списати будинок, якого вже не існує

Статтею 346 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) передбачені підстави припинення права власності на майно, яке припиняється у разі: відчуження власником свого майна; відмови власника від права власності; припинення права власності на майно, яке за законом не може належати цій особі; знищення майна; викупу пам'яток культурної спадщини; примусового відчуження земельних ділянок приватної власності, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, з мотивів суспільної необхідності відповідно до закону; звернення стягнення на майно за зобов'язаннями власника; реквізиції; конфіскації; припинення юридичної особи чи смерті власника.

14:34:58 30.03.2018

Спадкування майна колишнього колгоспного двору

Нині чинне законодавство не містить визначення поняття «колгоспний двір». З прийняттям Закону України «Про власність» від 07.02.1991, який втратив чинність 20.06.2007 року, колгоспний двір припинив своє існування. З Цивільного Кодексу України вилучено статті, що встановлювали його статус (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 16 грудня 1993 року № 3718-XII, який набрав чинності з 18 січня 1994 року).

14:34:11 30.03.2018