ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ!

Лопушненська сільська рада повідомляє, що на сайті Лопушненської сільської ради https://lopushnenska-gromada.gov.ua  в розділі « Регуляторна політика» оприлюднено проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу даного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лопушненської сільської ради  на 2021 рік». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються виконавчим комітетом Лопушненської сільської ради до 28 травня 2020 року за адресою: с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12.

11:35:00 28.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності,  яке буде  реалізовуватись через аукціон

14:50:00 23.10.2019