ОГОЛОШЕННЯ

Лопушненська сільська рада оголошує конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади с. Лопушне на таких умовах:

• сплата  найбільшої орендної плати без надання в суборенду;

-   зобов’язання конкурсанта щодо ремонту (поліпшення) об’єкта оренди без будь-якої компенсації вартості ремонтних робіт;

- використання об’єкта оренди за цільовим призначенням: частина будівлі (нежитлове приміщення) площею 32,65 м. кв.(стартова ціна оренди - 480,47 грн. за базовий місяць) за адресою: Тернопільська область Кременецький район, с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, цільове призначення: для розміщення аптеки; забезпечення страхування орендованого майна; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних  із проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікування оголошення про конкурс у друкованих засобах масової інформації, а також інших витрат пов’язаних із оголошенням та проведенням конкурсу;  термін оренди 3 роки.

Конкурс буде проведено 17 вересня 2018 року у приміщенні Лопушненської сільської ради за адресою: с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12.  0 14:00 год.  Крок збільшення орендної плати – 10 відсотків  початкового розміру. Заяви на участь у конкурсі прийматимуть до 14 вересня 2018 року.

Для участі у конкурсі претенденти подають до конкурсної комісії конкурсну документацію, котра складається із конкурсної пропозиції та підтверджувальних документів.

До підтверджувальних документів  належать: заява на участь у конкурсі  до конкурсної комісії; зобов’язання щодо виконання умов конкурсу та сплати  розміру орендної плати в письмовому  вигляді й у запечатаному конверті; відомості про учасника конкурсу;

Для юридичних осіб: належним чином оформлену довіреність , видану представникові юридичної особи, посвідчені нотаріусом  копії установчих документів, завірену належним чином копію звіту про фінансові результати  претендента  з урахуванням дебіторської заборгованостей  за останній рік, довідку від представника  про те, що стосовно  нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи: копію документа, що посвідчує особу; копію свідоцтва про державну реєстрацію   суб’єкта  підприємницької діяльності, довідку з відповідного територіального органу Міндоходів про стан розрахунків із  бюджетом;  копію свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку.

Всі копії мають бути належним чином завірені. Конкурсні  пропозиції  учасники подають у запечатаних конвертах, із описом документації, котра міститься у них.

Адреса організатора конкурсу: 47054,  с. Лопушне, вул. Т. Шевченка, 12, тел. 0673508349, 0968000805.